Filmy reklamowe

W dobie internetu, film jest doskonałym sposobem zaprezentowania w sieci swoich usług lub produktów. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji filmów reklamowych, pomoże Państwu w przebrnięciu przez proces produkcji takiego filmu, od pomysłu aż po montaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wybranymi produkcjami.

„ONE MONTH, ONE COUNTRY” MUUV APPAREL

Jesienny Berlin był tłem do powstania filmu promocyjnego, który mieliśmy okazję zrobić na potrzeby nowej kolekcji marki odzieżowej Muuv.

Eurobank aplikacje mobilne

Reklama aplikacji mobilnej, wykonana dla firmy Eurobank.

YES

Kilka dni zdjęciowych, spędzonych z niezwykle pięknymi dziewczynami, zaowocowały takim oto filmem dla marki biżuterii YES.

Caret Commercial

Innowacyjne narzędzie do handlu samochodami – taki produkt przyszło nam zaprezentować w dość niecodzienny sposób. Stworzony przez nas film, miał w przewrotny sposób pokazać, jak potrzebne są odpowiednie narzędzia do pracy.  Przy okazji chcieliśmy, aby kąciki ust się nieco poruszyły 🙂

CitroenxKmag

Firma Citroen we współpracy z magazynem Kmag oraz kilkoma znanymi osobami, ogłosiła konkurs do którego mieliśmy przyjemność przygotować film promocyjny.

Warsaw University Of Business

Kilka słów od zagranicznych studentów, dlaczego warto studiować na WUOB w Warszawie.