Filmy sportowe

Nasza pasja filmowa narodziła się z filmowania znajomych i ich sportowych pasji.  W tym dziale prezentujemy nasze filmy, które wykonujemy „po godzinach”, z czystej przyjemności.

Tworzymy:

– filmy reklamowe na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy korporacyjne na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy wizerunkowe na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy promocyjne na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy animowane

Autumnading

Nasza pasja filmowa wywodzi się ze sportu. Nagrywanie kolegów robiących coś fajnego zawsze było naszą największą pasją, dlatego nie ma nic przyjemniejszego niż od czasu do czasu polatać z kamerą po skateparku. Powstają z tego takie filmy jak powyżej.

Allegro Ekopakt from Kinema on Vimeo.

Allegro Ekopakt

Chyba wszyscy lubimy kiedy w miastach pojawia się więcej zieleni. Firma Allegro dba aby ich automaty paczkowe nie były jedynie kolejnym blaszanym elementem wmontowanym w miejską betonozę. Urządzenia firmy Allegro, są stawiane w otoczeniu roślin z dbałością o ekologiczne aspekty miejskiej infrastruktury. Mieliśmy przyjemność uwiecznić na filmie moment, kiedy Allegro oraz Miasto Łódź w symboliczny sposób rozpoczęło długofalową współpracę.

Parkczysław Madej

Skatepark + Przemysław = Parkczysław! Ten film to efekt kolaboracji z jednym z najlepszych polskich skaterów – Przemysławem Madejem. Zapraszamy do sprawdzenia czym zaowocowało spędzenie z Przemkiem kilku dni na skateparkach.

AreyouP?

Nasza filmowa fanaberia na temat skateparku zlokalizowanego w legendarnym poznańskim parku zwanym „Parkiem P.”