Filmy event’owe

Każde wydarzenie można ciekawie zrelacjonować przy pomocy filmu, a my jesteśmy od tego specjalistami. Konferencje, szkolenia, wydarzenia sportowe – każde z tych wydarzeń jesteśmy w stanie pokazać ciekawie i zachęcić potencjalnych uczestników na kolejne edycje Państwa wydarzenia.

Zapraszamy do zapoznania się naszymi wybranymi realizacjami.

Tworzymy:

– reportaże filmowe, filmy eventowe, relacje z imprez na terenie całej Polski – Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice i wiele innych

– filmy korporacyjne na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy reklamowe na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy wizerunkowe na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy promocyjne na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy animowane

20lecie VWP – same day edit

Olbrzymi event „w pigułce”, którą montowaliśmy na bieżąco, a efekt był gotowy już 2 h po zakończeniu imprezy!!!

Allegro Ekopakt from Kinema on Vimeo.

Allegro Ekopakt

Chyba wszyscy lubimy kiedy w miastach pojawia się więcej zieleni. Firma Allegro dba aby ich automaty paczkowe nie były jedynie kolejnym blaszanym elementem wmontowanym w miejską betonozę. Urządzenia firmy Allegro, są stawiane w otoczeniu roślin z dbałością o ekologiczne aspekty miejskiej infrastruktury. Mieliśmy przyjemność uwiecznić na filmie moment, kiedy Allegro oraz Miasto Łódź w symboliczny sposób rozpoczęło długofalową współpracę.

BP&Tor Kielce

Szybkie samochody i profesjonalny tor – nie łatwo było nam to uchwycić. Na szczęście w takich sytuacjach mamy spore doświadczenie i ten dzień pełen wyzwań udało nam się zamknąć w sprawnej i ciekawej relacji filmowej.

Levi’s X Parada Równości

Ze względu na pandemię, Parada Równości 2020 musiała odbyć się w specyficznej formie. Mieliśmy przyjemność towarzyszyć uczestnikom w tej niezwykłej przygodzie.

Mistrzostwa Polski

Uwielbiamy filmować sport! Jeżeli do tego dochodzą najlepsi zawodnicy z całego kraju, piękny skatepark usytuowany nad jeziorem, to mamy pewność, że materiał będzie pierwsza klasa. Tak właśnie w Krotoszynie, gdzie mieliśmy przyjemność nagrywać najlepszych zawodników w jeździe agresywnej na rokach. Wspaniały event!

CRPK launch

Tym razem mieliśmy okazje gościć z kamerami na imprezie otwierającej działalność nowej instytucji kultury – Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych. Impreza odbyła się w urokliwej pałacowej scenerii, a uczestnicy – przedstawiciele branży kreatywnych, mogli wspólnie wypracować nowe kierunki zadań dla CRPK.