Filmy reklamowe

W dobie internetu, film reklamowy jest doskonałym sposobem zaprezentowania w sieci swoich usług lub produktów. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji filmów reklamowych dla firm, pomoże Państwu w przebrnięciu przez proces produkcji takiego filmu, od pomysłu aż po montaż. Filmy reklamowe realizujemy na terenie całej polski, a tworzone przez nas produkcje są zarówno dla małych firm, jak i dużych korporacji. Obszar naszych działań to głównie Warszawa, Poznań, Katowice i Wrocław. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wybranymi produkcjami filmów reklamowych i spotów.

Tworzymy:

– filmy reklamowe na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy korporacyjne na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy wizerunkowe na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy promocyjne na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy animowane

– produkcja spotów reklamowych

 

Przykładowe realizacje filmów reklamowych:

Oriflame „Masz to”

Sonia Bohosiewicz, Ania Dereszowska oraz Magdalena Lamparska, stanęły przed naszymi obiektywami aby promować  markę Oriflame w nowej kampanii „masz to”.

Muuv Apparel „One month, one country”

Jesienny Berlin okazał się doskonałą scenerią do realizacji filmu promującego nową kolekcję marki odzieżowej Muuv.

YES

Kilka dni zdjęciowych, spędzonych z niezwykle pięknymi dziewczynami, zaowocowały takim oto filmem dla marki biżuterii YES.

Caret Commercial

Innowacyjne narzędzie do handlu samochodami – taki produkt przyszło nam zaprezentować w dość niecodzienny sposób. Stworzony przez nas film reklamowy, miał w przewrotny sposób pokazać, jak potrzebne są odpowiednie narzędzia do pracy.  Przy okazji chcieliśmy, aby kąciki ust się nieco poruszyły 🙂

CitroenxKmag

Firma Citroen we współpracy z magazynem Kmag oraz kilkoma znanymi osobami, ogłosiła konkurs do którego mieliśmy przyjemność przygotować film promocyjny.

Warsaw University Of Business

Kilka słów od zagranicznych studentów, dlaczego warto studiować na WUOB w Warszawie.