Filmy reklamowe – produkcja filmów reklamowych

W dobie internetu, film reklamowy jest doskonałym sposobem zaprezentowania w sieci swoich usług lub produktów. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji filmów reklamowych dla firm, pomoże Państwu w przebrnięciu przez proces produkcji takiego filmu, od pomysłu aż po montaż. Film reklamowy jest doskonałym narzędziem do zwiększania świadomości marki. Kreatywna prezentacja wartości, unikalności i oferty firmy może skutecznie wyróżnić ją na tle konkurencji. Ponadto, filmy reklamowe mogą być łatwo udostępniane i rozprzestrzeniać się w mediach społecznościowych, zwiększając zasięg marki.Filmy realizujemy na terenie całego kraju, a tworzone przez nas produkcje są zarówno dla małych firm, jak i dużych korporacji. Wykonujemy zarówno krótkie filmiki reklamowe jak i długie filmy reklamowe,filmy na Facebook’a, Linkedin’a, czy rolki na Instagram’a, a ich tworzenie daje nam niezmierną radość i satysfakcję! Obszar naszych działań to cała Polska. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wybranymi produkcjami filmów reklamowych i spotów!

Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych

W jaki sposób pokazać coś co może się wydarzyć w przyszłości? Najlepiej animacją – tak właśnie zrealizowaliśmy film pokazujący warszawską przestrzeń z potencjałem. Na wykonane nagrania, nałożyliśmy animacje pokazujące przestrzeń po transformacji.

Hilding – produkcja materacy

Wprawdzie nie realizowaliśmy tego filmu na leżąco, ale za to poznaliśmy dokładnie proces produkcji materacy dla takich firm jak Ikea. Nagranie filmu zajęło nam jeden dzień zdjęciowy, ale za to bardzo męczący, z uwagi na dużą ilość tzw „ujęć jeżdżonych”.

Warsaw University Of Business

Kilka słów od zagranicznych studentów, dlaczego warto studiować na WUOB w Warszawie.

Laserpoint HSK

Technologia i zaawansowane urządzenia to rzeczy, które zawsze ładnie wypadają przed obiektywem. Tym razem mieliśmy okazje zaprezentować urządzenie do spawania precyzyjnego, ciekawostka – trzeba było mocno uważać na oczy 🙂

Caret Commercial

Innowacyjne narzędzie do handlu samochodami – taki produkt przyszło nam zaprezentować w dość niecodzienny sposób. Stworzony przez nas film reklamowy, miał w przewrotny sposób pokazać, jak potrzebne są odpowiednie narzędzia do pracy.  Przy okazji chcieliśmy, aby kąciki ust się nieco poruszyły 🙂

YES

Kilka dni zdjęciowych, spędzonych z niezwykle pięknymi dziewczynami, zaowocowały takim oto filmem dla marki biżuterii YES.

Muuv Apparel „One month, one country”

Jesienny Berlin okazał się doskonałą scenerią do realizacji filmu promującego nową kolekcję marki odzieżowej Muuv.

Oriflame „Masz to”

Sonia Bohosiewicz, Ania Dereszowska oraz Magdalena Lamparska, stanęły przed naszymi obiektywami aby promować  markę Oriflame w nowej kampanii „masz to”.