Filmy sportowe

Nasza pasja filmowa narodziła się z filmowania znajomych i ich sportowych pasji.  W tym dziale prezentujemy nasze filmy, które wykonujemy „po godzinach”, z czystej przyjemności.

Tworzymy:

– filmy reklamowe na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy korporacyjne na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy wizerunkowe na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy promocyjne na terenie całej polski – Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław i wiele innych

– filmy animowane

Autumnading

Nasza pasja filmowa wywodzi się ze sportu. Nagrywanie kolegów robiących coś fajnego zawsze było naszą największą pasją, dlatego nie ma nic przyjemniejszego niż od czasu do czasu polatać z kamerą po skateparku. Powstają z tego takie filmy jak powyżej.

Parkczysław Madej

Skatepark + Przemysław = Parkczysław! Ten film to efekt kolaboracji z jednym z najlepszych polskich skaterów – Przemysławem Madejem. Zapraszamy do sprawdzenia czym zaowocowało spędzenie z Przemkiem kilku dni na skateparkach.

Mistrzostwa Polski

Uwielbiamy filmować sport! Jeżeli do tego dochodzą najlepsi zawodnicy z całego kraju, piękny skatepark usytuowany nad jeziorem, to mamy pewność, że materiał będzie pierwsza klasa. Tak właśnie w Krotoszynie, gdzie mieliśmy przyjemność nagrywać najlepszych zawodników w jeździe agresywnej na rokach. Wspaniały event!

NFL po polsku

Amerykański football w Polsce? Okazuje się, że jak najbardziej! NFL po polsku od dawna propaguje ten sport w Polsce, a my mieliśmy okazje pomóc im w jednej z realizacji filmowych.