Realizacje

Z kamerą nie rozstajemy się już od lat 90’tych, kiedy to jako nastolatkowie podkradaliśmy kamery rodziców, aby nagrywać sportowe wyczyny naszych kolegów. Filmowanie od zawsze było naszą pasją, dlatego korzystając z naszych usług przy produkcji filmów reklamowych, relacji z event’ów, czy jakiejkolwiek innej formy ruchomego obrazu, macie Państwo pewność, że włożymy w nie serce i dołożymy wszelkich starań, aby efekt końcowy Państwa usatysfakcjonował. Nasz zespół to wyłącznie profesjonaliści – operatorzy kamer, animatorzy, graficy oraz fotografowie. Korzystamy z najnowszego sprzętu, mamy krótkie terminy realizacji i przede wszystkim robimy rzeczy które są po prostu ładne. Działamy na terenie całej Polski, czekamy na propozycję spotkania w każdym zakamarku naszego pięknego kraju.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych przykładowych realizacji.

 

Siedem wartości

Film wykonany dla firmy Volkswagen, pokazujący wartości, którymi kieruje się firma , przekazane przez pryzmat dzieci i ich trafnych skojarzeń.

Xxanaxx

Na zlecenie magazynu K-MAG, mieliśmy przyjemność zrobić serię filmów o ludziach związanych ze światem muzyki. Oto jeden z nich, prezentujący zespół Xxanaxx.

Carrefour DIY Stop Motion

Stop Motion to technika tworzenia filmów przy pomocy zdjęć poklatkowych. W ten właśnie sposób wykonaliśmy film DIY dla marki Carrefour, który pokazuje jak w ciekawy sposób można wykorzystać różne produkty tej marki.

VW gwiazdka 2016

Nie każdy film z event’u musi być nudny. Tym mottem kierowaliśmy się podczas wykonania filmu z imprezy gwiazdkowej firmy Volkswagen. Do tradycyjnych ujęć dodaliśmy prosty scenariusz, aby nieco ubarwić i uczynić film nieco bardziej bajkowym.

Eurobank aplikacje mobilne

Reklama aplikacji mobilnej, wykonana dla firmy Eurobank.

Dapper Past&Present

Krótki dokument o powstaniu oraz ewolucji kolektywu muzycznego Dapper.

Autumnading

Nasza pasja filmowa wywodzi się ze sportu. Nagrywanie kolegów robiących coś fajnego zawsze było naszą największą pasją, dlatego nie ma nic przyjemniejszego niż od czasu do czasu polatać z kamerą po skateparku. Powstają z tego takie filmy jak powyżej.

Caddy Run 2016

Duże imprezy, to coś w czym jesteśmy mocni. Oto film z dużego event’u firmy Volkswagen, który mieliśmy przyjemność rejestrować zarówno na ziemi jak i w powietrzu.

DronReel

Ujęcia z powietrza to w dzisiejszych filmach absolutnie niezbędna sprawa .Dlatego my też latamy i prezentujemy nasze wybrane ujęcia.

Animacje Demo

Krótki zlepek fragmentów filmów animowanych, które mieliśmy okazję zrobić. Tworzymy zarówno całe filmy animowane jak i elementy grafiki animowanej jak np animacje logotypów.